تبلیغات
سیاسی - آیت‌الله علم‌الهدی: آقای هاشمی باید پاسخگوی مظلومیت مقام معظم رهبری باشد.

آیت‌الله علم‌الهدی: آقای هاشمی باید پاسخگوی مظلومیت مقام معظم رهبری باشد.

چهارشنبه 1 مهر 1388 02:49 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی

 آیت‌الله علم‌الهدی نماینده مشهد در مجلس خبرگان رهبری، روز دوشنبه به عنوان سومین ناطق پیش از دستور اولین روز اجلاس خبرگان، با ارائه تحلیلی درباره حوادث زمان حكومت امام علی(ع) و مكرهای معاویه برای فریب مردم، گفت: شاید سكوت برخی از بزرگان اسلام در اشاعه تفكرات غلط بین مردم بی تاثیر نباشد.
وی با بیان ویژگی‌های آیت‌الله خامنه‌ای در رهبری 20 ساله نظام و همچنین سوابق هاشمی رفسنجانی، افزود: جامعه اسلامی ما خاطرات مجاهدت‌ها و همبستگی‌های این دو یار امام را فراموش نمی‌كند.

امام جمعه مشهد مقدس در ادامه نطق خود با اشاره به سابقه هاشمی رفسنجانی در جریان مبارزات انقلاب و پس از انقلاب و همچنین حضور وی در جمع اولین بیعت كنندگان با رهبر انقلاب در سال 1368، سكوت وی در قبال هتاكی‌های بی‌سابقه اخیر علیه رهبری انقلاب را رفتاری متناقض با پیشگامی بیست سال پیش او در بیعت با رهبر انقلاب دانسته و خطاب به وی گفت: "چرا پس از بیست سال، در برابر این هتاكی‌های بی‌سابقه‌ و آتش فتنه‌ای كه از خیمه برخی اطرافیان شما به پا شده است، ساكت نشسته‌اید؟ "
آیت‌الله علم‌الهدی در ادامه با اشاره به این تناقض رفتار هاشمی رفسنجانی، با سوابق گذشته وی ادامه داد: " درباره این تناقض رفتار شما آینده و تاریخ حكم خواهد كرد كما اینكه اكنون نیز مردم درباره این تناقض در رفتار قضاوت كرده‌ و به نتیجه رسیده‌اند.
وی در ادامه نیز از هاشمی رفسنجانی خواسته است تا دیر نشده به اصلاح این تناقضات رفتاری بپردازد و در همین اجلاس خبرگان، پارادوكس موجود را حل كند.
آیت‌الله علم‌الهدی حقانیت مقام معظم رهبری از گذشته تا كنون را مساله‌ای شفاف دانست و خطاب به هاشمی رفسنجانی گفت: قضاوت جامعه دینی و قضاوت تاریخ این است كه رهبری مظلوم است و شما باید پاسخگوی این مظلومیت مقام معظم رهبری باشید چون شما هم رئیس مجلس خبرگان و هم رئیس مجمع تشخیص مصلحت هستید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -