تبلیغات
سیاسی - سوریان مدال طلای خود را به احمدی‌نژاد اهدا كرد

سوریان مدال طلای خود را به احمدی‌نژاد اهدا كرد

سه شنبه 7 مهر 1388 03:21 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی

  حمید سوریان قهرمان كشتی فرنگی جهان مدال طلای مسابقات جهانی اخیر را به رییس جمهور اهدا و تصریح كرد: دكتر احمدی نژاد با حضور مقتدرانه در مقر سازمان ملل متحد و كسب افتخار و عزت برای ملت ایران و همه مسلمانان، قهرمان اصلی است.

 رییس جمهور نیز پس از دریافت مدال طلای حمید سوریان قهرمان و افتخار آفرین جوان ایران اسلامی، با تاكید بر اینكه هر كس با همه توان و اعتقاد به ارزش های الهی و برای رضای خدا فعالیت كند؛ در زمین و آسمان قهرمان است، تصریح كرد: جوانان پاك و مومن ایران اسلامی از جمله حمید سوریان كه با اخلاق والای جوانمردی و نگاه آرمانی و اعتقاد به ولایت وارد عرصه می شوند و به سرنوشت ملت و كشور توجه دارند؛ حتی اگر مدال نیز كسب نكنند، مایه افتخار ملت و قهرمان واقعی هستند.

دكتر محمود احمدی نژاد با بیان اینكه جوانان نقطه اتكا و پشتیبان مسئولان و كشور هستند، تاكید كرد: خدمت به مردم و فریاد خواسته های ملت بالاترین افتخار است و مسئولان نیز باید نماد جوانان پاك و مصمم ایران اسلامی باشند.

دكتر احمدی نژاد با بیان اینكه روحیات جوانمردی ورزشكاران ماندگار است، تاكید كرد: امروز ورزشكاران جمهوری اسلامی اخلاق و جوانمردی ایرانی و اسلامی را در جهان منتشر می كنند.

گفتنی است؛ مدال طلای مسابقات كشتی فرنگی قهرمانی جهان در دانمارك، قرار است با نام حمید سوریان در موزه ریاست جمهوری در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 10 مهر 1388 12:53 ق.ظ