تبلیغات
سیاسی - رهبران جهان به جنبش سبز کمک کنند؛ تحریم ها بی فایده است

رهبران جهان به جنبش سبز کمک کنند؛ تحریم ها بی فایده است

شنبه 11 مهر 1388 05:05 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی

«رضا پهلوی» فرزند شاه مخلوع ایران در مقاله ای در روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف نوشت: تحریم های قبلی علیه ایران بی فایده بوده است و تنها نتیجه تحریم ها این بوده است که ایران به بمب هسته ای نزدیکتر می شود.

به گزارش ایرنا، رضا پهلوی در این یادداشت خود نوشت: اکنون زمان آن است یک چیز جدید را (برای مقابله با ایران) امتحان کنیم و آن تقویت جنبش سبز ایران است.

فرزند شاه معدوم افزود: اعضای گروه ۱+۵ باید بزرگترین متحد خود در جنگ با اشاعه هسته ای را که همان فعالین جنبش سبز هستند در آغوش بگیرند.

“تا کنون ایران در مقابل فشارهای جامعه بین المللی مقاومت کرده است. هیچ میزانی از تحریم نیز کارساز نبوده است. در عوض محمود احمدی نژاد از هر فرصتی استفاده می کند تا در صحنه جهانی حاضر شود و خونسردی ایرانی را نمایش بدهد.”

فرزند شاه مخلوع ایران نوشت: قدرتمند ساختن جنبش سبز و کمک به افزایش مخالفان در ایران کلید ایجاد شکست در حاکمان روحانی ایران است.تحریم ها اگرچه مفید خواهند بود اما به ضرر مردم ایران تمام خواهد شد بنابراین غرب باید روی مسایل حقوق بشری در ایران تاکید کند.”

وی با اشاره به اینکه تحریم ها علیه ایران راه به جایی نخواهد برد، افزود: اکنون زمان آن است که رهبران جهان پشت حقوق بشر در ایران بایستند و به جنبش سبز قدرتی بدهند که موضوع هسته ای نیز از طریق آن قابل حل باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -