تبلیغات
سیاسی - رابطه دشمنی غرب با ایران و گوساله سامری مدرن به‌نام اسرائیل

رابطه دشمنی غرب با ایران و گوساله سامری مدرن به‌نام اسرائیل

دوشنبه 13 مهر 1388 04:35 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی
مقاومت ایران در برابر قدرت های غربی و زیاده خواهی آنها در دیكته كردن سیاست های خود در زمینه انرژی و محدودیت در بازرسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تنها دلیل دشمنی با ایران نیست بلكه ایران در مقابل تمام اصول و مفاهیم افسانه ای و هژمونی كه صهیونیست ها در جهان بر پا كرده اند، ایستاده و به عنوان انقلابی فراگیر، ماهیت این رژیم را مورد تهدید قرارداده است.
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری مدیا مانیتورز، با قدرتی كه اسلام به دست آورده و جمعیتی بیش از یك چهارم جمعیت جهان، تهدید آشکاری در مقابل هژمونی غرب ایجاد شده است.
باراك اوباما با استفاده از رسانه های مسموم و دست نشانده خود توانست موج بزرگ رسانه‌ای را با خود همراه كند، اما تفاوت اوباما با بو ش تنها در تن صدا و روش است، نه بیشتر.
اوباما در نحوه برخورد با عراق، افغانستان، پاكستان، فلسطین و مسلمانان جهان در موارد متعددی این مسئله را ثابت کرده است. در تمامی كلماتی كه اوباما در مورد مسلمانان جهان به‌كار برده است، سیاست ها مانند گذشته همان سیاست دولت بوش است.
برخی سؤال می كنند كه چرا ایران در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی می كند و حتی حاضر نیست "هولوكاست" را بپذیرد، این در حالی است که می دانید در غرب نیز افرادی مانند یهودی امریکایی نورمن فینکلشتاین با ارائه اسناد معتبر، وجود و ماهیت هولوكاست را زیر سؤال برده است.
امریکا در طول 3 دهه گذشته دشمنان زیادی داشته كه می توان از صدام، طالبان، اسامه بن لادن، مسكو، قزافی یا حتی فرانسه در فرآیندی از دوست به رقیب نام برد که هر کدام از این موارد فراز و نشیب‌هایی داشته‌اند اما ایران همچنان مقتدرترین و با ثبات ترین كشور علیه سیاست های امریکاست.
به طور حتم این بدان علت است كه ایران، تنها دولت اسلامی یا یه عبارت دیگر تنها دولت مدرن اسلامی است كه واقعاً خواهان اسلام ناب است. معنای واقعی این سخن چیست؟ جواب این است كه ایران از قبول هژمونی امریکا سر باز می زند و توجهی به زیاده خواهی و سهم خواهی امریکا در صحنه بین المللی كه قدرت های غربی برای نیل به اهداف زیاده خواهانه خود ترسیم كرده اند، ندارد و مقابل آن كرنش نمی كند و این علت اصلی مخالفت امریکا با ایران است.
"نورمن فینکلشتاین" استاد دانشگاه نیویورک که خود نیز یهودی است، کتابی خواندنی و مستدل همراه با اسناد تاریخی درباره این موضوع نوشته و نام آن را "تجارت هولوکاست" گذاشته است.
دلیل اصلی كه احمدی‌نژاد ماهیت جعلی و فلسفه وجودی اسرائیل و هولوكاست را زیر سؤال برده است و به سنبلی برای زیر سؤال حیثیت بردن این گوساله سامری غرب تبدیل شده است، این است که این مسئله تنها وسیله غرب برای تسلط و نفوذ جهانی در پوششی از حقانیت اخلاقی است.
غرب با علم كردن ارزش های جهانی و سوء استفاده از آن‌ها مانند آزادی، دموكراسی، لیبرالیسم و توسعه را همه مردم بهانه ای برای توجیه نفوذ و دخالت خود در جهان کرده است. واقعیت این است كه غرب معمولاً از طریق تأسیس سازمان‌هایی مانند سازمان ملل متحد و سازمان‌های وابسته مانند بانك جهانی، صندوق جهانی پول، آژانس انرژی اتمی و دیگر سازمان های وابسته به اتحادیه اروپا و نفتا برای فرموله كردن اهداف خود یا استفاده ابزاری برای به كرسی نشاندن اهداف خود درگروه 8 یا گروه 20 بهره می برد.
غربی‌ها و برخی نخبگان آن‌ها و یا حتی كسانی كه سیاست های قدرت های غربی را مورد انتقاد قرار می دهند، به ندرت پیش می آید كه درمورد افسانه هایی كه این قدرت ها به آن آویزان شده اند، وارد نقد شوند.
گناه اصلی ایران این است كه قوانین قدرت ها ی زور گوی جهان را تمكین نمی كند، ایران زیر بار سیاست های غرب در پوش سازمان ملل متحد و سازمان انرژی اتمی در زمینه انرژی نمی رود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -