تبلیغات
سیاسی - ثمره هاشمی: سبزها در نیویورک با ما عکس یادگاری گرفتند

ثمره هاشمی: سبزها در نیویورک با ما عکس یادگاری گرفتند

سه شنبه 14 مهر 1388 04:50 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی

  دستیار ارشد رییس جمهوری عصر شنبه در گردهمایی بزرگ ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد درکرمان در محل تربیت معلم شهید رجایی خاطره ای را از دیدار با تعدادی از تجمع کنندگان جریان سبز در مقابل سازمان ملل در نیویورک بیان کرد.  

به گزارش ایرنا، سید "مجتبی ثمره هاشمی" گفت: یکی از توطئه های دشمن در زمان حضور رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل در ژنو تجمع تعدادی از ضد انقلاب ها در مقابل سازمان ملل بود.

وی ادامه داد: حداقل 350 هزار خانواده ایرانی داریم که در دفتر حفاظت منافع ایران که حدود 5/1 میلیون نفر می شوند در واشنگتن ثبت شده است.

وی گفت: مخالفان نظام اسلامی قبل از حضور احمدی نژاد در اجلاس نیویورک با تبلیغات بسیار و اقداماتی همچون در اختیار گذاشتن اتوبوس مجانی، بلیت مجانی و تدارک غذا، ایرانیان مقیم آمریکا را برای حضور در نیویورک و تبلیغ علیه احمدی نژاد تشویق می کردند.

ثمره هاشمی افزود: زمانی که ما آنجا رفتیم با همه این تبلیغات فکر نمی کنم بیش از دو هزار نفر آمده بودند و جالب اینکه بعضی از آنها حتی نمی دانستند چی به چیه.

وی ادامه داد: با چند تن از دوستان که پیاده از سازمان ملل بر می گشتیم ، در خیابان به چند نفر از این تجمع کنندگان رسیدیم. یک خانم و سه آقا که یکی از آنها شال رنگ سبز به گردن انداخته بود، گفتیم که تو چکار می کنی گفت که من آمدم تظاهرات کنیم.

ثمره هاشمی اضافه کرد: یکی از دوستان که همراه ما بود و آدم رکی هم هست به این فرد گفت: یعنی تو آقای احمدی نژاد را ول کردی و به اینها چسبیدی؟

وی گفت: این فرد با شنیدن این مطلب جا خورد و گفت: برای اینکه من احمدی نژاد را قبول ندارم چون به وعده هایش عمل نکرده است.

دستیار ارشد رییس جمهوری ادامه داد که ما هم به او گفتیم شما یک رییس جمهور بگو که به اندازه احمدی نژاد به وعده هایش عمل کرده است؟ و او گفت: پس این داستان شهرداری چی بود!

ثمره هاشمی گفت: بالاخره ما با او صحبت کردیم و آخرش هم عکس یادگاری گرفتیم و بعد وقتی می خواستیم برویم به ما گفت به آقای احمدی نژاد سلام ما را برسان
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -