تبلیغات
سیاسی - آیت‌الله یزدی:تدبیر رهبری و هوشیاری مردم، توطئه دشمنان را نقش بر آب كرد

آیت‌الله یزدی:تدبیر رهبری و هوشیاری مردم، توطئه دشمنان را نقش بر آب كرد

سه شنبه 14 مهر 1388 04:57 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی

آیت‌الله محمد یزدی، رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار دبیر كل و اعضای شورای مركزی و هیات اجرایی حزب موتلفه اسلامی گفت: با تدبیر مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم توطئه دشمنان نقش بر آب شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن افزود: قرآن تكلیف ما را در مسیر ولایت، تبعیت از ولایت و سیستم حكومتی ولایت‌مدار روشن كرده است.

عضو مجلس خبرگان هم‌چنین اظهار كرد: این كه عده‌ای می‌گویند ما نظام و حكومت را قبول داریم، اما هر كجا با نظر و عقیده خودمان مخالف بود، آن را ترویج می‌كنیم، قرآن عمل آن‌ها را تایید نمی‌كند.

آیت‌الله یزدی در ادامه با اشاره به شرایط پس از انتخابات اظهاركرد: شاید كمتر كسی وجود داشته باشد كه تردید داشته باشد در انتخابات اخیر یك توطئه و نقشه علیه نظام برای براندازی تنظیم شده بود، دشمن این انتخابات را آخرین فرصت خود می‌دانست كه علیه نظام حركتی انجام دهد.

وی افزود: شواهد زیادی وجود دارد و ما دیگر شك نداریم توطئه‌ای علیه اساس نظام به وجود آمد و در این توطئه افراد و گروه‌هایی خواسته و یا ناخواسته شركت كردند و برای مدتی وضعیت را به نقطه‌ای رساندند كه برای نظام یك آسیب جدی بود.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاكید كرد: اما خداوند كشتی انقلاب را از سال‌ها قبل به دست كسی سپرده است كه جز خدا چیز دیگری را در نظر ندارد و برای خدا وارد میدان شده و عالی‌ترین تدبیر را انجام داد.

یزدی هم‌چنین گفت: با تدبیر رهبری و هوشیاری مردم توطئه دشمنان نقش بر آب شد و این توطئه در هاضمه انقلاب به گونه‌ای هضم شد كه دشمن فكر نمی‌كرد انقلاب اسلامی ایران چنین هاضمه قوی‌ای داشته باشد.

عضو مجلس خبرگان ادامه داد: دشمن متوجه شد جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری فقیه عادل، مدیر و مدبری است كه بر همه چیز واقف است؛ چنان‌كه بیداری و تدبیر رهبری توطئه را خنثی و دشمن را از رسیدن به اهدافش مایوس كرد.

وی افزود: اگر به دو نماز جمعه مقام معظم رهبری و خطبه‌های ایشان دقت كنیم توجه می‌شویم تمام هدف ایشان این بود كسانی كه راه را گم كرده‌اند بیدار شوند و توبه كنند.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: كسانی كه این نظام را به خطر انداختند گناه كوچكی انجام ندادند و باید از این گناه توبه كنند.

وی خاطرنشان كرد: عده‌ای فكر می‌كنند مساله اختلاف نظرمیان دو دسته است؛ اصلا مساله میان احمدی‌نژاد و موسوی نیست؛ بلكه مساله نظام است، برخی مصمم بودند در برابر اسلام و انقلاب و مردم بایستند؛ اما خدا خواست تیر آنها به سنگ بخورد.

آیت‌الله یزدی ادامه داد: دشمن در حال حاضر، نظام ، رهبری و ولایت را هدف گرفته است؛ به همین ما در دلیل پیمودن راهی كه رفتیم، نباید تردید كنیم.

بر اساس این گزارش هم‌چنین محمدنبی حبیبی دبیر كل حزب موتلفه اسلامی در این دیدار به ارائه گزارشی درباره فعالیت‌های حزب متبوعش در انتخابات پرداخت.

وی تاكید كرد: ما از همان ابتدا متوجه مقاصد شوم دشمنان اسلام و انقلاب در انتخابات بودیم؛ لذا همه فعالیت‌هایمان را معطوف به خنثی‌كردن شرارت‌های دشمنان، به ویژه نفاق‌افكنی‌های آن‌ها كردیم.

حبیبی از نقش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و روحانیت مبارز در انتخابات به خاطر روشنگری‌ها نیز تشكر كرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -