تبلیغات
سیاسی - رسایی: اصلاح طلبان از ریاست مجدد لاریجانی خوشحال شدند

رسایی: اصلاح طلبان از ریاست مجدد لاریجانی خوشحال شدند

جمعه 17 مهر 1388 09:09 ب.ظ

نویسنده : سید حسن عابدینی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ذوق زدگی برخی اصلاح طلبان از ریاست مجدد لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان گفت: فراکسیونی که برخی اعضای آن در ستادهای انتخاباتی موسوی عضو بودند جای سؤال دارد.
حجت الاسلام حمید رسایی در حاشیه جلسه علنی دیروز مجلس در جمع خبرنگاران در خصوص نتایج انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان و عدم رای آوری حجت الاسلام آقاتهرانی برای ریاست گفت: نتیجه برد و باخت مهم نیست بلکه مسئله انجام تکلیف است. وی افزود: مهم این است که فضای فراکسیون شکسته شد و البته فراکسیونی که برخی از اعضای آن در ستادهای انتخاباتی آقای موسوی عضو باشند جای سؤال دارد.

رسایی گفت: در حال حاضر در شورای مرکزی فراکسیون کسانی حضور دارند که در انتخابات اخیر موضع گیری خلاف اساسنامه فراکسیون داشته اند.
نماینده مردم تهران در خانه ملت، اضافه کرد: وقتی می بینیم اصلاح طلبان از ریاست مجدد لاریجانی خوشحال شدند من به موضوع شک می کنم، وقتی آقای تابش به من می گوید بگذارید لاریجانی رئیس شود و سخنگوی فراکسیون اقلیت از لاریجانی حمایت می کند معلوم است که جریان چیست. نماینده مردم تهران در خانه ملت، ادامه داد: اگر چنین دوستانی از لاریجانی تعریف و تمجید کنند یعنی اساساً فراکسیون اصولگرایان جای سؤال دارد.
وی با انتقاد از عملکرد یکسال گذشته فراکسیون اصولگرایان، گفت: از این پس اگر فراکسیون بخواهد اقدامی انجام دهد باید در مسیر اساسنامه آن حرکت کند.
رسایی در پاسخ به این سؤال که آیا حاضر است به خاطر عملکرد فراکسیون از عضویت در آن کناره گیری کند، گفت: من عضو فراکسیون انقلاب اسلامی هستم، که این فراکسیون اصولگرایی را به معنای کامل اجرا می کند، تذکرات لازم را در موقع خود به دولت می دهد و به دنبال «ساخت و پاخت» نیست.
به ادعای ایسنا نماینده مردم تهران در خانه ملت، به دنبال اصرار خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا حاضر است در فراکسیون اصولگرایان بماند، گفت: در دیداری که با لاریجانی داشتیم وی قول داد مسیر فراکسیون تغییر کند و ما به او اعلام کردیم که برای تغییر روال فعلی فراکسیون در رقابت ریاست مجلس می مانیم.
رسایی اضافه کرد: لاریجانی به ما اعلام کرد که برخی انتقادات به عملکرد فراکسیون اصولگرایان را قبول دارد و قول داد که روال تغییر کند. وی تصریح کرد: اگر لاریجانی عیب هایی که به فراکسیون وارد است را برطرف کند در فراکسیون اصولگرایان می مانیم.
نماینده مردم تهران در خانه ملت، با بیان اینکه در حال حاضر فراکسیون کارکرد خود را از دست داده، گفت: باید اجازه دهیم دوستان بیشتر خود را نشان دهند، اگر روال تغییر کند ما می مانیم. رسایی یادآور شد: بعد از سخنان رهبر انقلاب در نمازجمعه فراکسیون اصولگرایان هیچ واکنشی نداشت و بیانیه ای که در این خصوص به نام فراکسیون اصولگرایان صادر شد توسط ما نوشته و برایش امضا جمع شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -